wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

Co to jest ekologiczne produkty? Jak sprawdzić czy produkt jest ekologiczny?

Żywność ekologiczna to określenie żywności produkowanej metodami rolnictwa ekologicznego. 
W takim rolnictwie nie używa się nawozów sztucznych i pestycydów.Produkty ekologiczne można rozpoznać po ich etykietach, na których umieszczone są słowa „ekologiczny”, „bio”, „eko”, oraz unijne logo produkcji ekologicznej. Tylko takie oznakowanie produktu daje gwarancję jego ekologicznego pochodzenia.

altaltalt
Czytaj więcej
Kontakt
Cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTML
Statystyka
  • Ilość produktów: 26
  • Ilość kategorii: 5
  • Aktualnie klientów na stronie: 4
  • Sklep odwiedziło: 52322 klientów
  • Sklep działa od: 03-11-2022

O firmie

Witamy Państwa na naszej stronie !
Rolnictwem ekologicznym zajmujemy się od 1998 roku. Po okresie przestawiania naszego gospodarstwa z produkcji konwencjonalnej na produkcję ekologiczną ,w 2002 roku otrzymaliśmy po raz pierwszy  certyfikat ekologiczny i corocznie ten certyfikat jest odnawiany. Wraz ze wzrostem zainteresowania naszych klientów produktami z naszego gospodarstwa , postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o przetwórstwo . Firma „BIO-EKO” jako firma rodzinna powstała w 2008 roku z zamiarem wypieku chleba ekologicznego , w sposób tradycyjny to znaczy w piecach opalanych drewnem. Nasze chleby można nabyć w wielu punktach handlowych.  Były nagradzane wielokrotnie podczas targów.
Zapraszamy na stronę : wojtowiczbioeko.pl
                                       

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu